Marengo Brut | Marengo Semi-Dry | Marengo Semi-sweet | Marengo Rose | Marengo Sweet

Marengo Brut

Витончене ігристе вино Marengo brut підходить для виняткових моментів життя та додає яскравості в буденний вечір. Приємний освіжаючий смакта та елегантний квітковий аромат дозволять легко створити святковий настрій в будь-який момент.

Чудово поєднується з сирами, фруктами та ягодами.
Температура подачі: : 7-9 С

Marengo Semi-Sweet

Вишукане напівсолодке ігристе вино Marengo semi-sweet підходить до яскравих моментів та стане незамінним під час святкування урочистих подій. Дивовижний фруктовий смак і елегантний, з мускатним відтінком аромат дозволять легко створити святковий настрій в будь-який момент.

Чудово поєднується з фруктами, ягодами, легкими десертами.
Температура подачі: 10-15 С

Marengo Semi-Dry

Легке напівсухе ігристе вино Marengo semi-dry підходить для святкування значущих подій та дарує романтичний настрій. Ніжний освіжаючий смак та витончений квітковий аромат дозволять легко створити святковий настрій в будь-який момент.

Чудово поєднується з фруктами, ягодами, легкими десертами.
Температура подачі: 8-14 С

Marengo Rose

Розкішне напівсолодке рожеве ігристе вино Marengo ROSE підходить для вишуканих моментів та додасть оригінальності в будь-яке свято. Неповторний фруктовий смак та чудовий квітковий, з ягідними тонами аромат, дозволять легко створити святковий настрій в будь-який момент.

Чудово поєднується з сирами, фруктами, ягодами.
Температура подачі: 8-14 С

Marengo Sweet

Унікальне солодке ігристе вино Marengo SWEET підходить для особливих моментів життя та стане винятковою нагодою для вечірки. Неперевершений солодкий смак та насичений квітковий, з плодовими тонами аромат, дозволять легко створити святковий настрій в будь-який момент.

Чудово поєднується з фруктами і десертами.
Температура подачі: 12-15 С